Potrzebujesz pomocy zadzwoń: 1-888-914-7710

Nagrody

Otrzymaj 10% od każdego zamówienia Twoich znajomych.

Powiedz znajomym o Polandtalk.com

Otrzymaj punkty za polecenie serwisu PolandTalk.com swoim znajomym. Jeśli Twój znajomy otworzy konto na Poland Talk otrzymasz 10% kwoty od każdego zmówienia, które złożą Twoi znajomi. Nie ma żadnych limitów ilu znajomym można polecić nasz serwis oraz ile punktów można zdobyć. Twoi znajomi mogą się zapisać każdego dnia o każdej porze dnia lub nocy. Zacznij zbierać punkty Poland Talk już dzisiaj!

Zapisz się już dzisiaj!
Czy masz już konto Poland Talk?
Zaloguj się i zacznij zarabiać!

Jak to działa?

W momencie kiedy zalogujesz się na swoje konto Poland Talk wypełnij formę „Poleć znajomym” (imie, nazwisko oraz email) a my wyślemy email z zaproszeniem dla Twoich znajomych. Nie ma żadnego limitu ile zaproszeń można wysłać.

W momencie kiedy Twój przyjaciel założy konto na Poland Talk, zostaniesz o tym powiadomiony oraz otrzymasz 10% od kwoty doładowania znajomych. Nagrodę otrzymasz w postaci punktów. 1 punkt jest równoważny $1.

Punkty możesz wykorzystać w momencie kiedy będziesz doładowywał swoje konto. Kwota pobrana z Twojej karty zostanie pomniejszona o ilość punktów, które będziesz chciał wykorzystać.

Macie Państwo pytania?

Proszę o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu: 1-888-914-7710 lub emailem. help@polandtalk.com

Stawki Numery dostępowe Nagrody Pomoc Log inSign Up English Polish